Časté otázky

1. Som držiteľom karty FIT PLUS Classic, aké ceny pre mňa platia?

Zákazník ktorý vlastní vernostnú kartu FIT PLUS Classic nemá žiadnu ďalšiu zľavu z cien v predajni alebo na internete. Držiteľovi karty FIT PLUS Classic sa však zbierajú kredity za každý nákup a to vo výške 3% z nákupu. Následne pri ďalšom nákupe v predajni alebo na eshope www.fitplus.sk je možné uplatniť si tieto kredity vo forme dodatočnej zľavy.

2. Som držiteľom karty FIT PLUS VIP, aké ceny pre mňa platia?

Zákazník ktorý vlastní vernostnú kartu FIT PLUS VIP má dodatočnú zľavu 10% z celého portfólia predávaných značiek v predajni alebo na internete. Držiteľovi karty FIT PLUS VIP sa zároveň zbierajú kredity za každý nákup a to vo výške 4% z nákupu. Následne pri ďalšom nákupe v predajni alebo na eshope www.fitplus.sk je možné uplatniť si tieto kredity vo forme dodatočnej zľavy.

3. Zbieranie bodov a zľavy

FIT PLUS karty umožňujú zbierať z každého nákupu kredity - 4% držitelia VIP kariet a 3% držitelia Classic kariet. Už pri nákupe nasledujúci deň je možné uplatniť si tieto kredity vo forme dodatočnej zľavy do maximálnej výšky 50% hodnoty celkového nákupu.

Navyše, držitelia VIP kariet majú zľavu 10% z celého sortimentu v predajniach alebo e-shope FIT PLUS. Táto zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami.

4. Pripísanie bodov

Po nákupe priamo na predajni FIT PLUS a úhrade platobnou kartou alebo v hotovosti sa body pripíšu na Vaše konto v priebehu dňa a môžete ich na ďalší nákup využiť už v nasledujúci deň.

Pri nákupe tovaru na faktúru sa body pripíšu na Vaše konto až po spárovaní platby s faktúrou. Dĺžka teda závisí od toho ako rýchlo je faktúra uhradená, resp. či sa podarí jej spárovanie. Je preto dôležité zadať pri platbe faktúry správne údaje o platbe, čo uľahčí celý proces párovania.

5. Mesačné akcie a špeciálne akcie

Držitelia FIT PLUS kariet každý mesiac dostávajú špeciálne zvýhodnené ponuky na sortiment z oblastí ich záujmu. Tieto oblasti záujmu si zadefinujú vo svojom profile. Samozrejme aj nákup produktov z mesačných akcií sa zarátava do nazbieraných kreditov.

Navyše, držiteľom FIT PLUS kariet zasielame špeciálne ponuky cez vybrané sviatky (napr. narodeniny, Valentín, MDŽ, atď.).

6. Bude mi pri kúpe FIT PLUS karty cez e-shop poskytnutá zľava už z prvej objednávky?

Áno, už pri prvej objednávke bude poskytnutá zľava a kredity pripísané na Váš účet. Zľavnené ceny v samotnej objednávke neuvidíte, avšak po prijatí objednávky budú automaticky upravené. Vaše kredity si následne môžete uplatnit už na ďalší deň. Aktuálny stav vašich kreditov môžete sledovať na portáli www.fitpluskarta.sk, alebo v dolnej časti pokladničného dokladu pri osobnom odbere.

1 |
2
>
UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top